«

sty 09

Powiększanie ust bez operacji

Uśmiechnięte czy zadąsane –  nic tak nie podkreśla kobiecości i subtelności jak jędrne, uwodzicielskie usta. Jednak od pewnego wieku usta stają się coraz cieńsze i bardziej spłaszczone. Czy jest jakiś sposób by przywrócić im wcześniejszą objętość i atrakcyjność unikając operacji chirurga ?
Jest całkiem sporo bezpiecznych i wcale nie drogich możliwości.
Przede wszystkim preparaty do wstrzykiwania, dzięki nim możemy czasowo  zwiększyć objętość ust. Przemawia za nimi szybkość wykonywania zabiegów i fakt, że nie wymagają jakiegoś okresu rekonwalescencji. Bez czekania po ostrzykiwaniu możemy powrócić do swoich zajęć.

 

usta_przed_po
Preparat juvederm to najnowsza forma wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego. Nowatorskim składnikiem jest lidokaina – miejscowy środek znieczulający, poprawiający komfort pacjenta podczas wykonywania zabiegu.
Wypełniacz restylane jest żelem kw. hialuronowego stosowany do zarówno  wypełnienia zmarszczek oraz zwiększania  ust, zaznaczania ich kształtów czy unoszenia kącików ust.
Produkty te pomimo znakomitych efektów które możemy wybierając je osiągnąć charakteryzuje niestety krótki okres widoczności wyników. Po sześciu, czasami ośmiu msc-ach substancje będą wchłonięte, wyniki w ten sposób uzyskane znikną i wymagają powtarzania.
Inną metodą pozwalającą na osiągnięcie znacznie  bardziej trwałych rezultatów jest możliwość powiększenia ust swoim tłuszczem. Choć organizm częściowo wchłania jakąś dawkę podanego tłuszczu wyniki są generalnie trwałe, dzięki temu, że surowiec pobierany jest z organizmu pacjentki nie występuje zagrożenie reakcji alergicznej.
Ostatnia opcja to o AlloDerm. Produkowany na bazie kolagenu wykorzystywanym przy kuracjach które regenerują naturalną renowację tkanek skóry. Kompozycja powstaje z tkanki pozyskanej z ludzkiej skóry. Służy do wypełniania zmarszczek orazzwiększania i korekty kształtów ust. Aktywizuje powstawanie kolagenu i elastyny, odpowiadających za gładkość i elastyczność skóry.